Folia na meble - jednokolorowa 8233

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-8233

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Łatwy upcykling mebli: Samoprzylepna folia w kolorze fioletowo-szarym przylega do prawie wszystkich gładkich, równych, czystych i trwałych powierzchni. Jest wodoodporny, antybakteryjny i nie zawiera szkodliwych substancji. Folię można stosować bez obaw i bez wahania we wnętrzach. Nie jest możliwe stosowanie tego produktu na zewnątrz. Pod strukturalną warstwą wierzchnią znajduje się wysokiej jakości folia PVC, a następnie folia bazowa. Dodatkowo, folia samoprzylepna w kolorze fioletowo-szarym posiada wrażliwą na wilgoć akrylową warstwę klejącą, która przylega niezależnie. Dzięki temu nie trzeba dostarczać dodatkowego płynu montażowego do instalacji. Na odwrocie znajduje się ochronna folia nośna, która zawiera nadrukowaną siatkę. Za pomocą tej siatki można przyciąć folię samoprzylepną fioletowo-szarą na żądany wymiar. W naszym sklepie internetowym mają Państwo również możliwość zamówienia folii meblowej dokładnie dopasowanej do Państwa potrzeb. W tym celu wystarczy, że w formularzu zamówienia podasz odpowiednie wymiary, a my przytniemy je dla Ciebie indywidualnie. Dzięki folii meblowej można zafoliować komodę, szafkę, przeprojektować kuchnię, upiększyć płytki lub odnowić drzwi.