Folia na meble - brokat 7069

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-7069

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Na szorstkiej powierzchni folii samoprzylepnej brokat czarny jest wiele małych świecących cząstek. W zależności od padającego światła mienią się one subtelnie i tworzą atrakcyjny efekt brokatu. Ta folia meblowa bardzo przyciąga wzrok i generuje niezwykły wygląd. Dzięki temu, że nie pozostawia śladów i daje się usunąć za jednym razem, idealnie nadaje się do projektowania sezonowego wyposażenia wnętrz. Możliwe jest również zastosowanie w obszarze wydarzeń. Nasza folia samoprzylepna czarna brokatowa przylega do gładkich, równych, sztywnych i czystych powierzchni. Daj się ponieść swojej kreatywności i tchnij nowe życie w stare meble. Nawet ściany, które nabierają lat, mogą być w ten sposób upiększone. Montaż naszych folii meblowych można wykonać szybko i łatwo we własnym zakresie. Nie potrzeba do tego specjalistycznej wiedzy, ani też wyspecjalizowanego personelu. Do instalacji potrzebujesz trochę środków czyszczących do czyszczenia powierzchni, które mają być pokryte, ołówek, linijkę, ściągaczkę i ostry nóż do cięcia. Dwa ostatnie elementy dołączamy bezpłatnie do każdego zamówienia filmu. Czy mają Państwo pytania dotyczące prawidłowego montażu folii brokatowej? Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele przydatnych porad i wskazówek