Folia na meble - tkanina 2013

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-2013

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Folia meblowa Beige Tex ma lekko fakturowaną powierzchnię z błyszczącymi akcentami. Wytłoczona warstwa ochronna pozwala wyraźnie wyczuć i zobaczyć wzór. Jasnobeżowy kolor jest poprzecinany jasnoszarymi lub jasnobrązowymi liniami. W przeciwieństwie do prawdziwych tekstyliów, folię meblową Beige Tex można łatwo i bezproblemowo czyścić. Nie są potrzebne żadne specjalne środki pielęgnacyjne. Wystarczy odrobina wody i miękka szmatka. Również w zakresie możliwości projektowych nie ma prawie żadnych ograniczeń. Folia do mebli Beige Tex przylega do różnych powierzchni, które są gładkie, równe i bardzo czyste. Pozwala to również na nietypową aranżację ścian, np. w sypialni lub salonie. Do instalacji na ścianie zalecamy usunięcie pozostałości po starych tapetach. Aby folia przylegała potem prawidłowo i nie było widać nierówności, należy naprawić wgniecenia i zadrapania, a luźne miejsca pokryć podkładem klejącym. Po zamontowaniu, pomieszczenie może być natychmiast ponownie wykorzystane.