Folia na meble - metal 6075

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-6075

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Nasza złota folia o wyglądzie złota drobno szczotkowanego ma szlachetny charakter. Jego powierzchnia jest poprzecinana ciemniejszymi i delikatnymi żyłkami oraz drobnymi, szczotkowanymi paskami. Nadaje to folii przytulny urok, który pasuje do wielu stylów aranżacji wnętrz. Posiada uszczelnioną warstwę wierzchnią, która jest odporna na wilgoć, wodę, ciepło, ogień, kurz i brud. Dodatkowo, niektóre materiały wewnątrz folii zapobiegają osadzaniu się zarazków i bakterii. Dzięki temu złota folia o delikatnym wyglądzie szczotkowanego złota ma uniwersalne zastosowanie, na przykład w łazience lub kuchni. Folia może być stosowana na czyste, równe i stałe powierzchnie. Można więc wkleić blat, folię na fronty kuchenne, wkleić płytki lub odnowić szafę. Podczas nakładania folii należy upewnić się, że całe powietrze pomiędzy folią a podłożem zostało usunięte. Do tego celu potrzebna jest ściągaczka, którą dołączamy bezpłatnie do każdego zamówienia folii. Zawsze przesuwaj ssawę od wewnątrz do zewnątrz, aby uzyskać równomierne rezultaty.