Fensterfolien nach Maß Zalety zakupu w naszym sklepie
 • doskonałej jakości produkty
 • folie objęte długim okresem gwarancyjnym
 • szybka dostawa
 • zakup na fakturę z odroczonym terminem płatności (dla instytucji publicznych)
 • indywidualne docięcie folii na wymiar
 • profesjonalna obsługa
 • szczegółowa instrukcja montażu
Lista kontrolna dotycząca zakupu i montażu folii
Bezbarwna folia chroniąca przed promieniami UV, do montażu wewnątrz pomieszczeń: wyraźny widok i niezmienione kolory; zapewnia 99 % ochronę przed promieniowaniem UV bez efektu zaciemnienia.
produkt dostępny w naszym magazynie

cena:
od 6,33 zł za arkusz

(4 Opinii klientów)
od 105,43 zł za metr bieżący
Folia zewnętrzna o błękitnej tonacji: wysokiej jakości i skuteczna ochrona przed promieniowaniem UV z dodatkową ochroną przeciwsłoneczną; do okien, balkonów i elementów szklanych.
produkt dostępny w naszym magazynie

cena:
od 21,52 zł za arkusz

(2 Opinii klientów)
od 358,66 zł za metr bieżący

Folie chroniące przed promieniowaniem UV: ochrona przed blaknięciem zwłaszcza w oknach wystawowych.

Czy to odzież w witrynie sklepowej, czy też samochód pod szklanym dachem: intensywne promienie słoneczne mogą w krótkim czasie doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia przedmiotów. Szczególnie w przypadku ekskluzywnej ekspozycji lub kosztownych eksponatów, np. w sklepach z antykami lub butikach oznacza to również znaczną utratę wartości towaru i związane z tym straty ekonomiczne.

Optymalne rozwiązanie: przezroczyste folie ochronne UV chroniące przed promieniowaniem UV w 99%.

Zalety

 • prawie 100% ochrona przed promieniowaniem UV przy jednoczesnej bardzo wysokiej przepuszczalności światła
 • folia wyraźnie opóźnia proces blaknięcia przedmiotów znajdujących się za szybą
 • zapewnia czysty, wolny od zniekształceń widok
 • przystosowane do montażu wewnętrznego na wszelkiego typu powierzchniach szklanych; polecane zwłaszcza na okna wystawowe, galerie, biura, budynki mieszkalne

Folie przeciw promieniowaniu UV są dostępne w wersji przezroczystej lub delikatnie zabarwionej.
Folie skutecznie chronią eksponaty w witrynie sklepowej przed przedwczesnym płowieniem, kilkukrotnie opóźniając proces blaknięcia przedmiotów.

Często zadawane pytania dotyczące folii okiennych:

Do czego potrzebne są folie ochronne UV?

Aby zabezpieczyć eksponaty, odzież, samochody lub inne drogie ekspozycje, szczególnie w witrynach sklepowych, przed nieodwracalnymi uszkodzeniami spowodowanymi działaniem promieni słonecznych, zaleca się zastosowanie folii ochronnej UV. Dzięki temu spowalnia ona proces blaknięcia Państwa wysokiej jakości towarów i wyposażenia o ok. 6-8 razy i zapewnia prawie 100% ochronę przed promieniowaniem UV


Czy folie ochronne UV są odblaskowe?

Folie ochronne UV są czyste i nierefleksyjne, dzięki czemu pozwalają na uzyskanie wysokiego stopnia przejrzystości. Folie te nie pogarszają zatem zewnętrznego wyglądu szyby.


Czy folie ochronne UV zapewniają ochronę termiczną?

Nasza specjalna folia Blue Vision 20 X HC oferuje nie tylko wysokiej jakości i skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV, ale także ochronę przeciwsłoneczną. Ma ona jasny, niebieskawy odcień i w przeciwieństwie do folii ochronnych UV jest nakładana od zewnątrz.


Czy istnieją różne rodzaje folii chroniących przed promieniowaniem UV?

Folie ochronne UV są dostępne w wersji przezroczystej lub bardzo lekko zabarwionej. Przezroczysta folia przeznaczona jest do stosowania wewnątrz pomieszczeń, niebieskawo zabarwiona folia ochronna UV nadaje się do stosowania na zewnątrz.


Czy folie ochronne UV mają jeszcze inne właściwości?

Folie ochronne UV są odpowiednie do wszystkich rodzajów szkła. Ze względu na swój przezroczysty charakter są mało widoczne, dzięki czemu nie dochodzi do zniekształcenia kolorów, na przykład w witrynach sklepowych. Przyjemnym efektem ubocznym jest ochrona przed rozbiciem szkła: w przypadku rozbicia szkła powstałe odłamki szkła są wiązane przez folię i zmniejszają ryzyko skaleczenia.