Fensterfolien nach Maß Zalety zakupu w naszym sklepie
 • doskonałej jakości produkty
 • folie objęte długim okresem gwarancyjnym
 • szybka dostawa
 • zakup na fakturę z odroczonym terminem płatności (dla instytucji publicznych)
 • indywidualne docięcie folii na wymiar
 • profesjonalna obsługa
 • szczegółowa instrukcja montażu

Folie meblowe w optyce drewna


Drewno jest jednym z najstarszych materiałów budowlanych na świecie, ponieważ jest wytrzymałe, solidne i po prostu sprawia, że każdy dom jest przytulny. Dzięki foliom do mebli o wyglądzie drewna firmy Windowfilms możesz wyczarować naturalny urok drewna w swoich czterech ścianach - i to bez rozległych prac remontowych. Nie musisz rezygnować z delikatnych struktur i słojów drewna, ani pod względem dotykowym, ani optycznym. Wszystkie powierzchnie naszych folii do drewna mają autentycznie odtworzoną powierzchnię z drobnymi rowkami i słojami drzew. Różne motywy drewna nadają się idealnie do odnawiania blatów roboczych, blatów kuchennych, stołów jadalnych lub drzwi. Folie meblowe drewnopodobne można również wykorzystać do zdobienia mebli łazienkowych lub płytek łazienkowych.
Dzięki foliom do mebli w optyce drewna firmy Windowfilms można szybko i tanio tchnąć nowe życie w stare meble.

cena:
od 9,92 zł za arkusz
od 165,38 zł za metr bieżący

Folie meblowe w optyce włókienniczej


Wszechstronne wnętrze rozwija się dzięki przytulnym i miękkim tekstyliom, takim jak dywany czy koce. Ale co powiesz na zupełnie inną formę tekstyliów w swoim domu? Nasze folie meblowe w optyce tekstylnej mają właśnie taki charakter i są idealne do urozmaicenia wyglądu ścian, kredensów i kominków. Różne wzory folii tekstylnych doskonale pasują do różnych stylów wyposażenia wnętrz i zapewniają to coś w pomieszczeniu. Przewaga nad większością prawdziwych tekstyliów: Nasze folie meblowe w optyce tekstylnej można bez obaw czyścić wilgotną ściereczką. Nawet drobne usterki spowodowane przez czerwone wino, kawę czy colę nie są w stanie uszkodzić filmu. Wszystkie folie do mebli Windowfilms są odporne na działanie kwasów do 48 godzin

Folie meblowe o wyglądzie marmuru


Biały włoski marmur z miasta Carrara od setek lat kształtuje luksusowy i bogaty styl życia. Jednak do nieskomplikowanego remontu w domu po prostu się nie nadaje: jest za ciężki, za drogi, zbyt intensywny w utrzymaniu. My w Windowfilms mamy rozwiązanie: folie do mebli o wyglądzie marmuru. Dzięki naszym foliom marmurowym można urozmaicić i przeprojektować prawie wszystkie płaskie przedmioty. Doskonale nadają się do eleganckich akcentów w kuchni, np. jako backsplash, lub do foliowania stolików, tablic memo czy komód. Każdy pojedynczy motyw folii meblowych o wyglądzie marmuru posiada typowe drobne żyłki i linie, w które w naturalny sposób wpleciony jest również prawdziwy marmur

Folie meblowe w optyce kamienia i wzornictwie betonu


Podczas gdy kamień był częścią możliwych zasobów projektowania wnętrz w różnych formach od dłuższego czasu, beton dopiero niedawno stał się jednym z nich. Ten niegdyś odchodzący w niepamięć materiał budowlany jest obecnie uważany za modny element wystroju i doskonale sprawdza się w minimalistycznych wnętrzach. Nasze folie do mebli o wyglądzie kamienia i betonu przylegają do wielu podłoży i w przeciwieństwie do swoich pierwowzorów są łatwe w obróbce. Folie do kamienia i betonu nadają się szczególnie do foliowania ścian, podłóg lub blatów kuchennych, jak również frontów kuchennych. Jeśli chodzi o pielęgnację, nie trzeba przestrzegać żadnych specjalnych zaleceń. Ponieważ folie samoprzylepne są wodoodporne, bardzo dobre efekty czyszczenia uzyskuje się już przy użyciu wilgotnej i miękkiej szmatki.
Folie meblowe o wyglądzie kamienia i betonu uzupełniają nowoczesny styl życia i są łatwe w montażu.

cena:
od 10,60 zł za arkusz
od 176,75 zł za metr bieżący

Folie meblowe o wyglądzie skóry


Skóra jest bardzo wytrzymałym, ale niestety również moralnie nagannym surowcem. W Windowfilms cenimy naturę i powstrzymujemy się od używania produktów pochodzenia zwierzęcego. Nasze folie samoprzylepne w skórze wyglądają łudząco podobnie do oryginału. Folie imitujące skórę mają bardzo dobrze odwzorowane powierzchnie, które można nie tylko zobaczyć, ale również poczuć. Nasze dziesięć różnych folii samoprzylepnych o wyglądzie skóry bazuje na naturalnych wzorach, takich jak wzór węża czy krokodyla. Folie montuje się szybko i prostymi ruchami ręki, a dzięki temu wnoszą one do wystroju pomieszczenia elegancję - i to bez wyrzutów sumienia.

Folie meblowe w optyce metalu


Wysokiej jakości metalowy design jest po prostu częścią nowoczesnego stylu wnętrza. Szczególnie charakterystyczne dla metalowych przedmiotów jest modny trend industrialnego stylu życia. Metal można znaleźć tutaj na lampach, stołach, krzesłach, łóżkach, drzwiach i wielu innych. Dzięki foliom samoprzylepnym o metalicznym wyglądzie możesz przenieść ten modny wygląd również do domu. Wybierz spośród dwunastu różnych modeli, z których niektóre emanują rustykalnym urokiem lub wdziękiem. Wykorzystaj mieniący się charakter metali szlachetnych, aby zwrócić uwagę widzów na określone obszary pomieszczenia. Wszystkie folie samoprzylepne w optyce metalowej są łatwe w obróbce i nieskomplikowane w utrzymaniu.
Stwórz swój własny mebel w modnym stylu industrialnym - dzięki foliom samoprzylepnym o wyglądzie metalu.

cena:
od 13,21 zł za arkusz
od 220,16 zł za metr bieżący

Folie meblowe w połysku


Nasze folie samoprzylepne z brokatem urzekają cudownie mieniącą się powierzchnią. Małe cząsteczki brokatu są tak rozmieszczone, że w zależności od kąta padania światła świecą na przemian. Odpowiadające im kolory podstawowe, takie jak czerwony, zielony, niebieski, biały i złoty pozwalają na wszechstronne zastosowanie podczas świąt, specjalnych okazji lub fantazyjnych dekoracji. Ponieważ nasze folie do mebli są usuwalne bez pozostawiania śladów na bardzo gładkich i niewykończonych powierzchniach, folie samoprzylepne z brokatem są idealne do zastosowań sezonowych, takich jak Boże Narodzenie i Sylwester. Ze względu na małe elementy brokatowe, powierzchnia folii jest lekko chropowata, ale nadal wodoodporna, odporna na ciepło i wytrzymała.
Folie samoprzylepne z brokatem doskonale nadają się do urozmaicenia wystroju pomieszczeń. Dodatkowo, zapewniają one mieniące się refleksy.

cena:
od 15,19 zł za arkusz
od 253,23 zł za metr bieżący

Folie meblowe w jednolitych kolorach


Z pomocą naszych kolorowych folii meblowych możesz uwolnić swoją kreatywność. Intensywne, jasne, wyciszone, jasne lub ciemne - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Kolorowe folie meblowe świetnie nadają się do ożywienia i ubarwienia pokoju dziecięcego. Ale są one również bardzo przydatne do foliowania pojedynczych elementów mebli. Przy projektowaniu wykorzystaj charakter poszczególnych tonów kolorystycznych, aby w ukierunkowany sposób zmienić wizerunek pomieszczenia. Na przykład, podczas gdy czerwony ma działanie stymulujące i motywujące, a więc zapewnia większą produktywność w nauce, uspokajający ton niebieskiego pomaga głębiej zasnąć w sypialni.
Kolorowe, bardziej kolorowe, najbardziej kolorowe. Wybierz swój ulubiony kolor i przeprojektuj stare meble za pomocą naszych kolorowych folii meblowych.

cena:
od 9,92 zł za arkusz
od 165,38 zł za metr bieżący
Najczęściej zadawane pytania dotyczące folii meblowych:

Z czego wykonana jest folia meblowa?

Folia meblowa składa się z kalandrowanej folii winylowej z klejem polimerowym. Składa się z kilku warstw: 1. tłoczonej warstwy ochronnej, 2. folii PVC 4C, 3. folii bazowej, 4. warstwy kleju i 5. papieru pokryciowego.


Jaki jest skład kleju do folii?

Nasze folie meblowe posiadają klej akrylowy, który jest samoprzylepny i niewrażliwy na wilgoć.


Czy folia do mebli zawiera szkodliwe składniki?

Nie. Nasze folie meblowe nie zawierają żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia.


Na czym można zamontować folię meblową?

Folia samoprzylepna przylega do prawie wszystkich czystych, nieporowatych, sztywnych i gładkich powierzchni.


Jak droga jest folia meblowa?

Cena folii samoprzylepnej zależy od rodzaju folii i powierzchni, która ma zostać pokryta.


Czy Windowfilms dostarcza przycięte na wymiar lub wstępnie zapakowane rolki folii meblowej?

Z jednej strony możemy przyciąć kawałki folii na wymiar i dostarczyć je do Państwa. Z drugiej strony istnieje również możliwość zamówienia u nas folii meblowej na metry bieżące. Nie sprzedajemy fabrycznie zapakowanych rolek folii meblowej o jednolitych wymiarach. Każde zamówienie jest realizowane indywidualnie.


Czy folie do mebli można nakładać samemu czy potrzebny jest profesjonalista?

Nasze filmy mogą być stosowane przez każdego bez specjalistycznej wiedzy. Przy większych projektach, jak np. foliowanie kuchni, zalecamy dodatkową pomoc (partnera, przyjaciela itp.), aby móc łatwiej i szybciej obrabiać duże powierzchnie klejące.


Jakie narzędzia są potrzebne do instalacji?

Ogólnie rzecz biorąc, potrzebujesz trochę materiału do czyszczenia, linijkę, ołówek, ściągaczkę i ostry nóż.


Gdzie można dostać dodatkowe narzędzia do montażu folii?

Wraz z zamówioną folią meblową dostarczamy podstawowy zestaw ściągaczki i noża tnącego. Ponadto w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo w kategorii narzędzia, inne przydatne przybory.


Czy folia może być montowana wewnątrz i na zewnątrz?

Nasze folie meblowe przeznaczone są wyłącznie do użytku wewnętrznego. Proszę nie używać folii na zewnątrz.


Czy dzieci mogą bezpiecznie bawić się na folii meblowej?

Tak, ponieważ nasze folie meblowe są wytrzymałe, odporne na zarysowania, antybakteryjne i wodoodporne.


Czy folia meblowa jest trudnopalna?

Tak. Folie samoprzylepne zostały przetestowane pod kątem właściwości przeciwpożarowych i są uznawane za ognioodporne i trudnopalne:

 • Odległość spalania mniejsza niż 20 cm
 • Nie płonące krople
 • Czas palenia poniżej 3 sekund
 • Gęstość dymu 200Ds
 • Informacje o zachowaniu się w warunkach pożaru ISO 9239-1