Folia na meble - jednokolorowa 8151

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-8151

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Lekka folia samoprzylepna w kolorze jasnoszarym pozwala na subtelne urozmaicenie wnętrza. Jego wytrzymała i wodoodporna powierzchnia ma bardzo jasnoszary kolor z delikatnie fakturowaną warstwą zewnętrzną. Wszystkie stosowane surowce są przyjazne dla środowiska, trwałe i wolne od substancji szkodliwych. Do montażu folii samoprzylepnej jasnoszarej nie jest konieczny dodatkowy płyn montażowy, ponieważ folia ta zawiera zintegrowany klej akrylowy. Przylega nie tylko sama, ale również pomimo wilgoci i zamoczenia. W naszym sklepie internetowym mają Państwo możliwość zamówienia folii meblowych na metry. Do każdego zamówienia automatycznie dołączamy gratis nóż do cięcia i ściągaczkę. Na odwrocie jasnoszarej folii samoprzylepnej znajdują się małe kwadraciki, które są rozmieszczone w odległości 10 cm. Dzięki temu można je później przyciąć w domu. Upewnij się, że nóż do cięcia jest zawsze bardzo ostry, aby uniknąć powstawania pęknięć na krawędziach folii. Aby uzyskać proste cięcie, bardzo pomocna może być również mocna linijka