Folia na meble - drewnopodobna 1584

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1584

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Na samoprzylepnej folii apple wood można wyraźnie dostrzec autentyczne usłojenie drewna. Ich delikatne żyłki i cienkie rowki drzew są wykrawane w górnej warstwie filmu. Dzięki temu są one nie tylko widoczne, ale również wyczuwalne palcami. Pod względem kolorystycznym folia o powierzchni od lekko szarawej do jasnobrązowej dyskretnie i harmonijnie komponuje się z istniejącym wyposażeniem. Jest matowa, nie odbija światła i daje dyskretny efekt. Jeśli chcesz zastosować folię do swojej starej kuchni, możesz wykorzystać doskonałe właściwości samoprzylepnej folii do drewna jabłoni w obszarze kuchni. Specjalne materiały zapewniają, że ani w folii, ani na niej nie tworzą się zarazki ani bakterie. Ponadto jest wodoodporny i antybakteryjny. Ponadto posiada certyfikat na trudnopalność zgodnie z normami przemysłowymi. Można go zainstalować samodzielnie bez konieczności korzystania z pomocy fachowców. Informacje i pomocne wskazówki dotyczące montażu można znaleźć na naszej stronie internetowej w instrukcji montażu