Folia na meble - drewnopodobna 1572

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1572

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Chcesz wyremontować swoje biuro lub stworzyć przytulny gabinet? Następnie użyj naszej folii meblowej w kolorze drewna kasztanowego, aby uzyskać naturalny i przytulny obraz pomieszczenia. Jego powierzchnia jest matowa i nie rzuca się w oczy. Beżowy lub jasnobrązowy kolor bazowy zapewnia przyjemny efekt, który sprawia, że nawet małe pomieszczenia wydają się większe. Folia drewniana idealnie nadaje się do wielu różnych mebli biurowych, takich jak biurko, półka, szafka, krzesło czy nawet tablica memo. Pozwól swojej kreatywności uwolnić się i stwórz produktywną oazę dobrego samopoczucia. Przed montażem powierzchnie, które mają być pokryte, muszą być bardzo dokładnie wstępnie oczyszczone. Uwolnić meble od kurzu i grubych zanieczyszczeń, aby zapewnić optymalne przyleganie folii. Zintegrowany klej przykleja się samodzielnie i już po kilku minutach uzyskuje swoją siłę klejenia. Ponadto jest niewrażliwy na wilgoć i zamoczenie. Ułatwia to czyszczenie folii meblowej w drewnie o wyglądzie kasztanowca. Nie potrzeba do tego żadnych specjalnych agentów. Wilgotna i miękka szmatka jest już w zupełności wystarczająca.