Folia na meble - brokat 7078

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-7078

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Samoprzylepna folia dekoracyjna brokat mosiądz zapewnia urozmaicenie wystroju wnętrza. Może być stosowany jako element dekoracyjny w pomieszczeniach mieszkalnych, jak również na powierzchniach sprzedażowych w handlu detalicznym. W zależności od potrzeb, folia może być ponownie usunięta bez pozostawiania śladów. Jego chropowata powierzchnia jest matowa i ma mosiężną, złoto-żółtą podstawę. Wyposażony jest w liczne, drobne drobinki brokatu. W zależności od kąta padania światła dziennego lub źródeł światła w pomieszczeniu, a także kąta widzenia, małe cząsteczki na przemian świecą i tworzą efektowny efekt brokatu. Montaż samoprzylepnej folii dekoracyjnej brokat mosiądz można wykonać samodzielnie. W przypadku dużych projektów zalecamy, aby instalację przeprowadzały dwie osoby. Ułatwia to niektóre etapy pracy. Na naszej stronie internetowej zamieszczamy szczegółową instrukcję montażu wraz z pomocnymi informacjami. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące folii brokatowej, przydatne wskazówki znajdziesz w naszym dziale FAQ