Folia na meble - drewnopodobna 1526

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1526

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Szary kolor bazowy z ciemnoszarym rysunkiem drewna: matowa powierzchnia szarej deski z folii drewnopodobnej daje dyskretny efekt i można ją harmonijnie dopasować do różnych stylów wyposażenia wnętrz. Jego poszczególne deski są zaprojektowane w różny sposób, dzięki czemu projekt filmu wygląda jeszcze bardziej autentycznie. Stosując je we wnętrzach, nie ma żadnych ograniczeń dla Twojej kreatywności. Nasza folia meblowa nadaje się do szafek, stołów, komód, półek, a także ścian. Z folią drewnianą deska szary można zaprojektować swój salon szybko i niedrogo nowoczesny. Przylega do różnych, bardzo dobrze oczyszczonych powierzchni. Ponadto powierzchnie muszą być równe, gładkie i sztywne. Odkruszone resztki farby lub porowaty mur należy przed montażem przeszlifować lub poddać innej obróbce. W przeciwnym razie zintegrowany klej akrylowy nie będzie w stanie uzyskać żadnej siły klejenia. Na odpowiednich powierzchniach folia do drewna deska szara uzyskuje swoją siłę klejenia już po kilku minutach. W razie potrzeby można w każdej chwili usunąć folię bez pozostawiania śladów.