Folia na meble - drewnopodobna 1078

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1078

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Podłoga na statku składa się zazwyczaj z wielu pojedynczych desek. Zmieniające się i trudne warunki atmosferyczne, jak również ogromna wilgotność powietrza zmieniają te deski na przestrzeni lat i przekształcają je w atrakcyjną wykładzinę podłogową. Z pomocą folii meblowej z dna statku możesz wprowadzić do swoich czterech ścian rustykalną przytulność drewna, które jest odporne na warunki atmosferyczne, ale dobrze utrzymane. Matowa do lekko błyszczącej powierzchnia folii posiada naturalne przetłoczenia, jakie występują również w deskach z prawdziwego drewna. Dno statku z folii meblowej można wykorzystać do renowacji starych szafek, ścian, stołów, drzwi, okien czy blatów i zaufać bardzo dobrym właściwościom. Wszystkie folie meblowe Windowfilms są ognioodporne, wolne od substancji szkodliwych, przyjazne dla środowiska, wytrzymałe, odporne, hydrofobowe i odporne na zarysowania. Przylegają one do nieporowatych, gładkich i płaskich powierzchni, a w razie potrzeby można je usunąć bez pozostawiania śladów. Zainstaluj folii meblowej statek dolnej suchej i upewnij się, że squeegee używane jest w idealnym stanie, aby przeciwdziałać głębokie zarysowania spowodowane przez instalację.