Folia na meble - jednokolorowa 8031

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-8031

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Dyskretny charakter folii samoprzylepnej w kolorze ciemnoszarym harmonijnie wkomponowuje się w istniejące wzornictwo pomieszczeń. Nowoczesny design idealnie wpisuje się w modne trendy wyposażenia wnętrz, takie jak minimalizm, industrial, hygge czy japandi. Ta folia meblowa składa się z pięciu różnych warstw. Jej górna warstwa składa się z wytłaczanej folii ochronnej, która ma bardzo delikatną i przyjemną w dotyku strukturę. Pod spodem znajduje się folia PVC, folia bazowa, warstwa kleju i ochronna folia nośna. Przed montażem należy ostrożnie odkleić folię nośną. W ten sposób zostanie odsłonięty klej akrylowy znajdujący się pod spodem. Jest on samoprzylepny i odporny na wilgoć. Folia samoprzylepna ciemnoszara nadaje się do realizacji różnych projektów, takich jak foliowanie stołu, naklejanie ścian czy remont kuchni. Do każdego zamówienia naszych folii meblowych dołączamy nóż tnący oraz ściągaczkę. Podczas montażu radzimy zawsze przesuwać ściągaczkę od wewnątrz na zewnątrz, aby dokładnie usunąć powietrze uwięzione między folią a podłożem