Folia na meble - jednokolorowa 8247

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-8247

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Niebieski jest uważany za kolor kojący i relaksujący. Szczególnie w pomieszczeniach mieszkalnych, które służą do relaksu, folia meblowa w kolorze średniego błękitu sprawdza się szczególnie dobrze. Może być stosowana jako folia ścienna w sypialni lub jako folia samoprzylepna w salonie. Nadaje się do przeprojektowania komód, kredensów, kredensów niskich, ławek telewizyjnych, stolików kawowych i wielu innych. Upewnij się, że powierzchnie, które mają być pokryte, są czyste i wolne od grubych zanieczyszczeń. Luźne miejsca, jak również odpadające lub łuszczące się elementy mebli muszą zostać usunięte. Powierzchnia folii meblowej medium blue jest matowa, nie błyszcząca i nie odbijająca światła. Ponadto, kolorowy film jest odporny na działanie różnych kwasów, takich jak kawa, cola, wino i etanol. Folię samoprzylepną można czyścić szybko, łatwo i bez większych nakładów na konserwację. Jeśli film przestanie Ci się podobać, możesz go w każdej chwili usunąć. Montaż naszych folii meblowych jest cichy i bezwonny. Wszystkie wklejone elementy mogą być ponownie wykorzystane bezpośrednio po instalacji.