Folia na meble - metal 6039

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-6039

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Folia metalowa srebrna szczotkowana ma błyszczącą i nierefleksyjną powierzchnię. Intensywny srebrny odcień jest wytłoczony z zauważalnymi rowkami i jest wyraźnie wyczuwalny. Pomimo eleganckiego wyglądu folii, posiada ona doskonałe właściwości, które pozwalają na przeprojektowanie szerokiej gamy obiektów. Możliwe jest nawet zastosowanie w różnych obszarach. Ogólnie rzecz biorąc, folia metalowa srebrna szczotkowana jest przeznaczona tylko do użytku wewnętrznego. Wyraźnie odradzamy stosowanie go na zewnątrz. Dzięki wodoodpornej powierzchni i antybakteryjnej obróbce materiału, jest to ekonomiczna alternatywa dla zakupu nowych mebli. Pod uderzającą warstwą wierzchnią znajdują się cztery kolejne warstwy: folia PVC, folia bazowa, warstwa kleju i folia nośna. Klej akrylowy jest odporny na wilgoć i przylega całkowicie samodzielnie. Do montażu nie jest wymagany dodatkowy płyn montażowy. Przed montażem należy usunąć folię ochronną z tylnej strony, aby umożliwić kontakt kleju z podłożem. Folia metalowa srebrna szczotkowana jest łatwa w czyszczeniu i nie wymaga dużej konserwacji