Folia na meble - drewnopodobna 1331

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1331

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Wzorowana na oryginale folia meblowa palisander charakteryzuje się wyraźnym rysunkiem drewna. Jego matowa powierzchnia ma kolor od ciemnoszarego do ciemnobrązowego i jest wzorzysta z realistycznymi rocznymi pierścieniami i żyłkami. Ponieważ folia może być montowana na różnych powierzchniach, można ją stosować do laminowania mebli, drzwi i stopni schodów. Warunkiem optymalnego przylegania jest czysta, gładka, równa i twarda powierzchnia. W razie potrzeby zalecamy dokładne oczyszczenie lub obróbkę powierzchni, która ma być pokryta. Zintegrowany klej akrylowy jest odporny na wilgoć i już po kilku minutach uzyskuje swoją siłę klejenia. Podczas montażu mają Państwo możliwość krótkiego zdjęcia folii meblowej palisander i ponownego jej ułożenia. Jeśli film przestanie Ci się podobać, możesz go w każdej chwili ściągnąć za jednym zamachem. Jeśli chodzi o czyszczenie, nie trzeba przestrzegać żadnych specjalnych instrukcji. Nie ma potrzeby stosowania specjalnych środków pielęgnacyjnych