Folia na meble - metal 6065

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-6065

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Wykwintna folia samoprzylepna szczotkowane złoto ma ekstrawagancki wzór i może być montowana na wielu przedmiotach. Folia składa się z lekko mieniącej się warstwy wierzchniej o delikatnej strukturze dotykowej i folii PVC, folii bazowej z warstwy klejącej i folii nośnej. Za wysoką siłę klejenia odpowiedzialny jest zintegrowany klej akrylowy, który jest nie tylko niewrażliwy na wilgoć, ale także przywiera samodzielnie. Oznacza to, że nie ma potrzeby dostarczania dodatkowych klejów lub płynów montażowych do instalacji. Potrzebne będą jednak środki czyszczące, aby dokładnie oczyścić powierzchnie, które mają być przyklejone. Mocna linijka i długopis mogą się również przydać podczas montażu. Automatycznie wysyłamy mały zestaw narzędzi wraz z zamówieniem przez nasz sklep internetowy. Zawiera on ściągaczkę i nóż do cięcia. W prosty i łatwy sposób można wyczyścić zamkniętą powierzchnię folii samoprzylepnej szczotkowane złoto. Produkty pielęgnacyjne nie będą do tego potrzebne. W razie potrzeby folię meblową można zdemontować za jednym razem bez pozostawiania śladów