Folia na meble - jednokolorowa 8112

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-8112

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Samoprzylepna folia meblowa sky blue jest antybakteryjna, wodoodporna, wytrzymała, odporna na zarysowania i wysoką temperaturę. Jest odporny na działanie kwasów i płynów takich jak kawa, cola, wino, ocet i etanol. Ma matową, jasnoniebieską powierzchnię z lekko tłoczoną fakturą. Możesz zamówić u nas albo dokładne dopasowanie z indywidualnymi wymiarami, albo jako towar podwórzowy. Na odwrocie samoprzylepnej folii meblowej sky blue znajduje się ochronna folia pokryciowa. Na niej narysowane są kwadraty w odległości 10 cm². Ułatwia to mierzenie i cięcie. Przed montażem należy również usunąć folię maskującą, aby klej mógł przylegać. Instalacja może być wykonana całkowicie samodzielnie. Specjaliści lub specjalna wiedza nie są konieczne. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo instrukcję montażu wraz z wieloma przydatnymi poradami i wskazówkami. Za pomocą samoprzylepnej folii meblowej sky blue możesz naklejać na meble, foliować kuchnie lub projektować ściany