Folia na meble - skóra 5074

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-5074

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Matowa powierzchnia samoprzylepnej skóry winylowej charakteryzuje się bardzo delikatnym wzorem. Jego ciemny, prawie czarny kolor jest idealny do nadania przytulności dużym pomieszczeniom. Folia skórzana w zrównoważony sposób uzupełnia klasyczny i ekstrawagancki styl życia. Nadaje się do tchnięcia nowego życia w stare meble lub do kreatywnego kształtowania ścian. Samoprzylepna folia ze skóry winylowej może być również bez wahania stosowana jako folia odporna na wysokie temperatury na blatach roboczych. Wynika to z faktu, że został on poddany przemysłowym testom i certyfikacji pod kątem jego właściwości w odniesieniu do ognia i ciepła. Może być bez problemu używany w pobliżu źródeł ciepła i zapewnia bezpieczne środowisko. Niezwykła folia dekoracyjna jest samoprzylepna. Zapewnia to zintegrowany klej akrylowy, który jest odporny na wilgoć. Do montażu nie jest potrzebny żaden dodatkowy klej ani inny specjalny płyn montażowy. Zestaw podstawowy, składający się z ściągaczki i noża, jest automatycznie dołączany do każdego zamówienia. Do czyszczenia powierzchni wystarczy mieć przygotowany materiał czyszczący. Upewnij się, że wszystkie powierzchnie przeznaczone do klejenia są gładkie, czyste, równe i wolne od silnych zabrudzeń