Folia na meble - jednokolorowa 8197

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-8197

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Do dyskretnego wystroju wnętrza idealnie nadaje się folia w kolorze piaskowego żółtego. Ma nierzucający się w oczy kolor bazowy i lekko strukturalną powierzchnię. Dlatego harmonijnie komponuje się z różnorodnym wyposażeniem i sprawia, że pomieszczenia wydają się większe i jaśniejsze. Stare kuchnie można w mgnieniu oka odmienić za pomocą folii w kolorze piaskowej żółci. Wykorzystaj doskonałe właściwości tej folii do mebli, na przykład do odnowienia blatu, kuchennego backsplashu lub szafek kuchennych. Zintegrowany klej akrylowy zapewnia mocne mocowanie, które nie tylko przylega samodzielnie, ale jest również odporne na wilgoć i wodę. Jeśli podczas normalnej pracy w kuchni coś pójdzie nie tak, brud, zanieczyszczenia i płyny można łatwo usunąć. Do czyszczenia nie są potrzebne żadne specjalne środki. Jeśli folia przestanie Ci się podobać, możesz ją usunąć za jednym razem bez pozostawiania śladów. Aby ułatwić zawijanie rogów i krawędzi mebli kuchennych, można użyć suszarki do włosów. Ciepłe powietrze sprawia, że folia staje się przez krótki czas bardziej elastyczna, a tym samym bardziej podatna na obróbkę