Folia na meble - marmur 3038

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-3038

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Najstarszy i najbardziej znany marmur pochodzi z włoskiego miasta Carrara. Już wiele wieków temu rozpoczęto tu wydobycie cennego białego marmuru. W tamtych czasach używano go do tworzenia dzieł sztuki i posągów, dziś zdobi różne elementy wyposażenia wnętrz. Dzięki naszej folii meblowej marmur white możesz wprowadzić elegancki i luksusowy urok marmuru Carrara do swoich czterech ścian. Jednocześnie nie muszą się Państwo obawiać autentycznego wyglądu marmuru. Folia ma czysto biały kolor bazowy i jest poprzeplatana bardzo drobnymi żyłkami. Posiada matową powierzchnię, jest nierefleksyjna, hydrofobowa i ogranicza powstawanie i rozmnażanie się grzybów, bakterii i drobnoustrojów. Z folii meblowej marmurowa biel można nakleić na stoliki boczne, przyprawić tablice memo lub zaprojektować ścianę. Jako folia ścienna z optyką marmuru jest optymalna, aby nadać pomieszczeniu niezwykły wygląd. Aby folia meblowa marmurowa biała dobrze przylegała do ściany, na ścianie nie powinno być ani starych resztek tapety, ani szorstkich nierówności.