Folia na meble - tkanina 2109

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-2109

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Nasza folia samoprzylepna o wyglądzie tekstylnym Karotex ma lekko błyszczącą, nierefleksyjną warstwę zewnętrzną. Wzór charakteryzuje się ciemnymi, przecinającymi się liniami, które tworzą delikatną kratkę na jasnoszarej folii. Folię tekstylną można instalować na czystych, gładkich, płaskich i sztywnych powierzchniach. Nadaje się do oklejania ścian, zmiany aranżacji mebli kuchennych lub foliowania szafek. Daj się ponieść kreatywności i daj drugą szansę przestarzałym meblom. Specjalne surowce zawarte w folii zapobiegają powstawaniu i rozprzestrzenianiu się zarazków, bakterii i grzybów. Ponadto folia samoprzylepna o wyglądzie tekstylnym Karotex została przetestowana pod kątem właściwości przeciwpożarowych i certyfikowana zgodnie z normami przemysłowymi. Jest bezpieczny w użyciu i nie zawiera żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia. Wszystkie emisje powstałe przed, w trakcie i po produkcji zostały określone i zarejestrowane jako część śladu węglowego. Wybierając naszą folię samoprzylepną Karotex o wyglądzie tekstylnym, wybierasz produkt przyjazny dla środowiska i zrównoważony