Folia na meble - drewnopodobna 1343

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1343

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Chcesz zaprojektować ścianę w swojej jadalni i wciąż szukasz odpowiedniego pomysłu? My w Windowfilms oferujemy Państwu nieskomplikowany produkt do trwałego, kreatywnego i ekstrawaganckiego kształtowania ścian: folię meblową brzoza. Inspirowana oryginalnym drewnem brzozowym powierzchnia folii jest naznaczona beżową gradacją kolorów, jak również autentycznymi słojami i sękami. Lekki design nie rzuca się w oczy i sprawia, że pomieszczenia wydają się przestronne. Bardzo małe pomieszczenia mogą wydawać się jeszcze większe z pomocą folii meblowej brzoza. W przypadku projektów ściennych zalecamy zamawianie na metry. Opcja ta znajduje się w procesie składania zamówienia obok zdjęć produktów. Abyś mógł idealnie przyciąć folię w domu, do każdego zamówienia wysyłamy nożyk do cięcia. Należy upewnić się, że ostrze jest zawsze ostre. W razie potrzeby odłamać tępo zakończone ogniwo ostrza i kontynuować pracę z nowym. Zapobiegnie to krawędziom folii meblowej brzozy strzępić podczas cięcia.