Folia na meble - tkanina 2045

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-2045

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Ognioodporne i żaroodporne właściwości folii tekstylnej Brabeh Tex gwarantują bezpieczne użytkowanie w pomieszczeniach. Również obróbka w pobliżu źródeł ciepła, takich jak kominki, jest możliwa bez żadnych problemów. Aby folia mogła prawidłowo przylegać, podłoże musi być gładkie, równe i czyste. W razie potrzeby powierzchnię należy oczyścić lub przygotować w inny sposób. Pod warstwą ochronną na tylnej stronie znajduje się zintegrowana warstwa kleju. Przylega on całkowicie niezależnie, dzięki czemu do instalacji nie jest konieczne stosowanie dodatkowego płynu montażowego. Folia tekstylna Brabeh Tex uzyskuje swoją siłę klejenia już po kilku minutach. Jeśli podczas montażu folia nie znajdzie się od razu we właściwym miejscu, można ją na krótko ponownie odkleić i umieścić w innym miejscu. Proces ten powinien być jednak przeprowadzony bardzo szybko i nie powinien być powtarzany tak często, ponieważ w przeciwnym razie może to mieć negatywny wpływ na siłę klejenia folii. Dyskretnie błyszcząca warstwa wierzchnia folii tekstylnej Brabeh Tex jest wodoodporna, antybakteryjna, kwasoodporna, wytrzymała, odporna na zadrapania, wolna od szkodliwych substancji i przetwarzana w sposób przyjazny dla środowiska