Folia na meble - drewnopodobna 1014

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1014

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Nasza folia do drewna sosna czarna nada Twojemu wnętrzu elegancki i naturalny wygląd. Podobnie jak oryginalne drewno sosnowe, ta folia samoprzylepna ma autentyczne usłojenie, które charakteryzuje się rocznymi słojami i drobnymi żyłkami. A efekt ten można nawet wyraźnie zobaczyć i poczuć. Przekonaj się sam i użyj naszej folii do drewna sosna czarna, na przykład, aby upiększyć swoje meble kuchenne, blat lub kuchenny backsplash. Z pomocą folii sosnowej można szybko i niedrogo przekształcić starą kuchnię w modną czarną kuchnię. Wreszcie, uzupełnij wygląd ciemnej kuchni ciepłymi światłami i kilkoma bogatymi plamami koloru, takimi jak doniczki z ziołami. Ponieważ folia samoprzylepna jest wodoodporna i antybakteryjna, można ją bez obaw stosować w pomieszczeniach kuchennych. Jeśli coś pójdzie nie tak podczas gotowania, wytrzymała powierzchnia folii drewnianej sosna czarna jest szybko czyszczona. Nie potrzebujesz żadnych specjalnych środków czyszczących ani pielęgnacyjnych. W razie potrzeby folię można ponownie zdemontować i wymienić na nową.