Folia na meble - skóra 5106

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-5106

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Dyskretna struktura folii meblowej z gładkiej skóry w kolorze szaro-brązowym doskonale pasuje do prostych stylów wyposażenia wnętrz i nadaje im klasyczne akcenty. Jego powierzchnia jest matowa, w eleganckim szaro-brązowym odcieniu. Przylega do wszystkich gładkich, płaskich, sztywnych i wstępnie oczyszczonych powierzchni i może być montowana na wielu elementach w różnych obszarach. Z pomocą folii meblowej gładkiej skórzanej szaro-brązowej możesz również na nowo zaaranżować swoją garderobę. Instalacja może być wykonana samodzielnie. Specjalna wiedza czy nawet wykwalifikowany personel nie są konieczne. Ważne jest, aby wszystkie powierzchnie były bardzo dokładnie wyczyszczone i usunięte zostały grube zabrudzenia. Ogólnie rzecz biorąc, folia jest odporna na ciepło i sprawia, że środowisko jest bezpieczniejsze. Pod wpływem ciepła można na krótki czas uelastycznić strukturę folii. Ta właściwość jest bardzo przydatna przy instalacji. Tutaj użycie suszarki do włosów może znacznie ułatwić składanie na rogach i krawędziach