Folia na meble - jednokolorowa 8101

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-8101

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Stwórz swoje własne, zrównoważone meble i wykorzystaj folię do mebli Windowfilms. Folia samoprzylepna turkusowa wprowadza urozmaicony kolor do różnych aranżacji pomieszczeń. Dzięki matowemu wykończeniu, które jest łatwe do czyszczenia, nadal wygląda subtelnie i świeżo. Aby określić dokładną ilość potrzebnej folii, należy zmierzyć powierzchnię, która ma zostać pokryta. Zanotuj wartości i dodaj niewielki zwis z każdej strony. Ułatwi to późniejszy montaż folii. Zalecamy dodanie ok. 5 cm z każdej strony. Aby zapewnić prawidłowe przyleganie turkusowej folii samoprzylepnej, wszystkie powierzchnie muszą być wcześniej dokładnie oczyszczone. Usuwa również uporczywe zabrudzenia. Dzieje się tak dlatego, że wszelkie nierówności, które znajdują się na meblu, mogą być później widoczne przez cienką folię. Aby usunąć kieszenie powietrzne pomiędzy folią samoprzylepną turkusową a przedmiotem, potrzebujesz ściągaczki. Jest ona automatycznie dołączana do każdego zamówienia. Zawsze przesuwaj ssawę równomiernie od wewnątrz na zewnątrz