Folia na meble - jednokolorowa 8085

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-8085

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Żółty to kolor intensywny i orzeźwiający. Motywujący i radosny efekt ma również samoprzylepna folia sygnalizacyjna w kolorze żółtym firmy Windowfilms. Jego efektowna i matowa powierzchnia przyciąga wzrok w wystroju wnętrza. Wszystkie przetwarzane materiały są przyjazne dla środowiska i nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Z tego powodu doskonale nadaje się do użytku wewnętrznego. Proszę nie przyklejać folii samoprzylepnej sygnał żółty w obszarze zewnętrznym. Folia posiada odporny na wilgoć klej akrylowy, który po kilku minutach uzyskuje swoją siłę klejenia. W razie potrzeby folię można w każdej chwili usunąć bez pozostawiania śladów. Bez wahania może być również stosowana jako folia do szafek kuchennych. Ponieważ określone surowce znajdujące się wewnątrz folii meblowej zapewniają, że żadne zarazki ani bakterie nie mogą się rozprzestrzeniać. Więcej informacji oraz przydatne porady i wskazówki znajdziesz w dziale FAQ lub na stronie naszego bloga. Posiadamy również szczegółowe instrukcje montażu dostępne na naszej stronie internetowej.