Folia na meble - drewnopodobna 1292

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1292

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Samoprzylepna folia meblowa o wyglądzie drzewa wiśniowego ma ciepłą, pomarańczowo-brązową powierzchnię z autentycznym wzorem drewna. Jego drobne żyłki i ziarna są wyraźnie widoczne na matowej warstwie wierzchniej. Ponadto folia samoprzylepna składa się z czterech innych warstw: folii PVC, folii bazowej, warstwy kleju i folii nośnej. Wszystkie warstwy są wolne od substancji szkodliwych i doskonale nadają się do stosowania wyłącznie wewnątrz pomieszczeń. Optymalne przyleganie zapewnia klej akrylowy, który jest odporny na wilgoć i przylega całkowicie samodzielnie. Dodatkowy klej nie jest potrzebny podczas montażu. Ponieważ samoprzylepna folia meblowa o wyglądzie czereśni jest wodoodporna, można nią również okleić kuchnię. Specjalne surowce, z których wykonana jest folia zapewniają, że nie mogą się na niej tworzyć i rozprzestrzeniać bakterie, zarazki i grzyby. Również właściwości ogniowe naszych folii meblowych zostały przetestowane i certyfikowane. Są odporne na ciepło i trudnopalne. Więcej informacji można znaleźć w naszej sekcji FAQ.