Folia na meble - tkanina 2038

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-2038

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Folia samoprzylepna z optyką tekstylną Wave jest przyjemną w dotyku folią meblową o kremowej barwie. Posiada strukturę tkaną w formie fali, którą można odbierać wizualnie i dotykowo. W przeciwieństwie do tradycyjnych produktów tekstylnych, folię można łatwo czyścić wodą, ponieważ jest odporna na wilgoć i zamoczenie. Folia nadaje się do zmiany wystroju mebli, do naklejania na ściany lub do foliowania płytek. W przypadku instalacji na ścianie, zalecamy wcześniejsze dokładne sprawdzenie. W razie potrzeby należy usunąć pozostałości starych tapet i wygładzić wgłębienia w ścianie odpowiednią masą szpachlową. Luźne lub porowate powierzchnie muszą być zabezpieczone podkładem klejącym. Najłatwiejszym sposobem instalacji tapety jest praca w parach. Pracuj nad jednym paskiem folii po drugim. Oderwać część folii nośnej i nakleić folię samoprzylepną z Textiloptik Wave na ścianę. Następnie wycisnąć od wewnątrz do zewnątrz, aby usunąć kieszenie powietrzne między folią a podłożem. Postępować w ten sposób aż do zamontowania całej folii. Do każdego zamówienia folii dołączamy bezpłatnie ściągaczkę i nóż do cięcia.