Folia na meble - jednokolorowa 8014

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-8014

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Matowa powierzchnia folii meblowej w kolorze czarnym posiada bardzo wytrzymałą strukturę, która jest wodoodporna, antybakteryjna, odporna na zarysowania i wysoką temperaturę. Idealnie nadaje się do zastosowania jako folia kuchenna. Dzięki swoim doskonałym właściwościom najlepiej nadaje się do stosowania w obszarach przetwórstwa spożywczego. Ponadto, posiada również rodzaj powłoki przeciw odciskom palców. Oznacza to, że odciski palców nie będą łatwo widoczne na powierzchni. Ta cecha jest idealna dla frontów kuchennych lub drzwi szafek. Jeśli chodzi o konserwację, folia meblowa czarna jest bardzo prosta. Miękka ściereczka i trochę wody wystarczą, aby uzyskać dobry efekt czyszczenia. Nie ma potrzeby stosowania specjalnych środków pielęgnacyjnych. Podczas czyszczenia powierzchni należy uważać, aby nie używać zbyt ostrych środków czyszczących lub narzędzi o ostrych krawędziach, które mogłyby uszkodzić strukturę folii. Wykorzystaj czarny kolor tej folii samoprzylepnej, aby uczynić duże pomieszczenia bardziej przytulnymi. Dzięki ciemnym kolorom można zmniejszyć optycznie duże powierzchnie