Folia na meble - drewnopodobna 1229

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1229

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Inspirowana tropikalnym oryginałem z regionu Azji Południowej, nasza folia meblowa Teak black ma namacalną i widoczną strukturę drewna. Dzięki tej folii do drewna wybierają Państwo trwałą i oszczędzającą zasoby naturalne alternatywę dla prawdziwego drewna tekowego. Mimo to nie trzeba się obyć bez właściwości drewna tropikalnego. Folia jest bardzo wytrzymała, solidna i odporna na zarysowania. Ponadto jest wolny od szkodliwych substancji, ognioodporny, hydrofobowy i bardzo łatwy do czyszczenia. Z pomocą folii meblowej teak black można łatwo odnowić swoją sypialnię. Już samo foliowanie ściany tworzy dużą różnicę i wprowadza południowy klimat do Państwa sypialni. Ciemny odcień folii meblowej teak black zapewnia również komfort i nowoczesny wystrój pomieszczenia. Do montażu folii nie jest potrzebna żadna specjalistyczna wiedza. Zalecamy jednak, aby foliowanie ścian realizować parami. Ułatwia to operowanie dużymi kawałkami folii i upraszcza niektóre procesy robocze.