Folia na meble - brokat 7027

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-7027

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Pod gładkie i wysoki połysk uszczelnienia folii brokatowej biały metaliczny, małe cząstki brokatu są wyraźnie widoczne. Są one rozmieszczone w różny sposób, aby mogły świecić naprzemiennie w zależności od kąta padania źródła światła. Dzięki gładkiej powierzchni, biała folia samoprzylepna jest łatwa w czyszczeniu, a także wodoodporna, antybakteryjna i wytrzymała. Wewnątrz pomieszczeń biała metaliczna folia brokatowa może sprawić, że małe pomieszczenia wydadzą się optycznie większe. Jego jasny charakter tchnie świeżość do każdego pomieszczenia, sprawiając, że wydaje się ono zwiewne i lekkie. Niezwykły design może być wykorzystany do sezonowych dekoracji. Na przykład, można zimą zafoliować stół na Boże Narodzenie lub zrobić ścianę śnieżnobiałą. Wszystkie folie do mebli Windowfilms zostały opracowane specjalnie do użytku wewnętrznego i dlatego nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Prosimy nie używać folii na zewnątrz, ponieważ nie możemy zagwarantować jej dobrej trwałości