Folia na meble - drewnopodobna 1307

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1307

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Różnorodne właściwości sprawiają, że folia drewniana orzech znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach. Jest wodoodporny, antybakteryjny, ognioodporny, wytrzymały, odporny na zarysowania i odporny na działanie kwasów takich jak etanol i sól. Folię samoprzylepną można wykorzystać do zmiany wystroju mebli, renowacji drzwi, oklejania kominków, a nawet foliowania płytek. To ostatnie pozwala zaoszczędzić bardzo kosztowne prace remontowe. Wystarczy zmierzyć wielkość płytki i odliczyć potrzebną ilość. Folię z drewna orzechowego możemy dla Państwa przyciąć na wymiar - nawet wiele pojedynczych kawałków folii do układania płytek. Jeśli wolisz pokryć całą płytkę, łącznie z fugami, możesz zamówić folię na metry. Przed każdym filmowaniem należy sprawdzić powierzchnię i w razie potrzeby popracować nad nią. Nasze folie samoprzylepne przylegają do wszystkich gładkich, równych, sztywnych i czystych powierzchni. Niezależnie od tego, co chcesz przebudować. W każdym przypadku należy usunąć kurz, brud i twarde zanieczyszczenia. Pęknięcia, nacięcia i wgniecenia można wyprostować za pomocą szpachli.