Folia na meble - brokat 7017

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-7017

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Samoprzylepna folia dekoracyjna Black metallic ma gładką powierzchnię o wysokim połysku. Jego czarne ubarwienie jest nakrapiane bardzo małymi, naprzemiennie występującymi i srebrnymi drobinkami. Wszystkie folie meblowe Windowfilms są przyjazne dla środowiska i nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Ta wyjątkowa folia doskonale pasuje do nowoczesnych stylów wyposażenia wnętrz i tworzy efektowne elementy przyciągające wzrok. Szczelna powierzchnia umożliwia łatwe czyszczenie bez konieczności przeprowadzania dużych prac konserwacyjnych. Jeśli na folię dostaną się płyny lub kwasy, takie jak kawa, herbata czy cola, można je łatwo usunąć. Zintegrowany klej składa się z kleju akrylowego, który jest niewrażliwy na wilgoć i przylega samodzielnie. Specjalne właściwości ognioodporne folii zapewniają bezpieczne użytkowanie wewnątrz pomieszczeń. Produkt został specjalnie przetestowany i certyfikowany zgodnie z normami przemysłowymi. Samoprzylepna folia dekoracyjna czarny metalik jest również bardzo wytrzymała i odporna na zabrudzenia i ścieranie. Idealna temperatura przetwarzania wynosi 20-25 °. Za pomocą suszarki z gorącym powietrzem można na krótki czas uelastycznić samoprzylepną folię dekoracyjną czarny metalik, co ułatwia montaż w trudnych miejscach.