Folia na meble - drewnopodobna 1069

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1069

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Nasza folia meblowa dąb czerwony jest idealna, aby nadać meblom i ścianom nowy wygląd. Jasnobrązowo-czerwonawy odcień folii emanuje przytulnością i komfortem. Jego zewnętrzna struktura ozdobiona jest bardzo subtelnymi żyłkami drewna. To autentyczne ziarno jest wyraźnie widoczne i wyczuwalne palcami. W ogóle, styl filmu meble dąb czerwony może nawet pomóc stworzyć zupełnie nowy projekt pokoju. Chciałbyś zafoliować swoją sypialnię? Folia samoprzylepna może być stosowana na ściany w sypialni, a także na łóżka i szafy. Idealnie nadaje się również do renowacji pokoi hotelowych. Ponieważ instalacja odbywa się cicho i bez dużego zapylenia i zabrudzenia, obsługa hotelu nie musi przerywać pracy podczas instalacji. Ponadto nie ma intensywnych zapachów farb i nie trzeba przestrzegać czasu schnięcia farb itp. Bezpośrednio po nałożeniu folii pomieszczenie i meble mogą być normalnie użytkowane