Folia na meble - drewnopodobna 1169

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1169

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Nasza folia meblowa sosna szara ma subtelny wzór z jasnym usłojeniem drewna. Jest on oparty na drewnie sosnowym i został wykonany w taki sposób, że można go zobaczyć i poczuć palcami. Folia do drewna jest uniwersalna. Upewnij się, że powierzchnia jest gładka i nieporowata. Jeśli chcą Państwo wymienić folię meblową sosna szara na inną folię samoprzylepną, jest to możliwe bez problemu. Jeśli nasze folie są przymocowane do idealnej powierzchni, można je usunąć bez pozostawiania śladów. To sprawia, że są doskonałym elementem wystroju, szczególnie w środowiskach ambiwalentnych, takich jak sklep. Z pomocą naszych produktów właściciele sklepów mogą szybko dostosować się do zmieniającej się lub sezonowej mody i zawsze zachować nowoczesny wygląd sklepu. Folia meblowa sosna szara jest łatwa w montażu, a ze względu na swoje właściwości kwasoodporne może być stosowana również w piekarniach, kawiarniach czy restauracjach