Folia na meble - drewnopodobna 1153

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1153

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Chcesz mieć odrobinę skandynawskiego klimatu we własnych czterech ścianach? Dzięki folii do drewna pine blue można szybko spełnić to życzenie. Powierzchnia tej folii meblowej jest zaprojektowana prosto i naturalnie. Autentyczne tłoczenia przypominają prawdziwe drewno sosnowe i są nawet wyraźnie wyczuwalne. Niebieski odcień jest bardzo stonowany i dlatego może harmonijnie wkomponować się w istniejący obraz pomieszczenia. Przy projektowaniu z folią drewnianą pine blue nie ma żadnych ograniczeń dla Twojej kreatywności. Do odnowienia starzejącego się kredensu lub starego kredensu wystarczy zafoliować tylko zewnętrzną powłokę. W tym celu zalecamy demontaż drzwi szafek lub półek i ich indywidualną obróbkę. Wskazówka: Przy obliczaniu potrzebnej ilości folii samoprzylepnej należy pamiętać o pozostawieniu około pięciocentymetrowego odstępu ze wszystkich stron dla każdej bramy z osobna. Ułatwi to znacznie foliowanie mebli i zapobiegnie powstawaniu nieestetycznych przerw na krawędziach.