Folia na meble - drewnopodobna 1326

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1326

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Nasza folia do drewna o wyglądzie Sen dark jest autentyczną folią do mebli z namacalną strukturą drewna. Ma ciemnobrązowy kolor bazowy z linearnym wzorem, który jest przeplatany jasnobrązowymi i ciemnobrązowymi rowkami. Wytłaczana warstwa wierzchnia jest lekko błyszcząca, hydrofobowa i antybakteryjna. Pod spodem znajduje się folia PVC, folia bazowa, warstwa klejąca i ochronna folia spodnia. Wszystkie składniki są wolne od substancji szkodliwych. Dzięki temu folia idealnie nadaje się do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Proszę nie stosować folii do drewna o ciemnym wyglądzie Sen do elementów zewnętrznych. Przy obróbce folii nie jest konieczne stosowanie płynu montażowego, ponieważ jest ona samoprzylepna. Zintegrowany klej akrylowy jest również niewrażliwy na wilgoć i zapewnia mocne mocowanie. Idealna temperatura przetwarzania wynosi 20-25°. Pod wpływem ciepła folia drewniana z optyką Sen dark może zostać na krótki czas uelastyczniona i tym samym bardziej elastyczna. Użyj tej właściwości, aby pomóc w instalacji.