Folia na meble - metal 6098

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-6098

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Folia samoprzylepna Pearl Metal ma kolor od ciemnoszarego do antracytowego. Wzór jest utworzony z różnych i przypadkowych linii, które wydają się lekko perłowe. Ogólnie folia jest lekko błyszcząca i ma wyraźną, wytłoczoną strukturę. Nietypowy design pasuje na przykład do takich stylów jak Scandi, Japandi, Art Deco czy Industrial. W połączeniu z jasnymi kolorami i przytulnymi tekstyliami tworzysz ciekawy kontrast. Nasze folie meblowe są przyjazne dla środowiska i nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Dlatego bez wahania możesz je wykorzystać do aranżacji swojego wnętrza. Zintegrowany klej zapewnia mocne mocowanie, które następuje już po kilku minutach. Następnie można dalej normalnie użytkować klejoną powierzchnię. Czasy suszenia nie muszą być przestrzegane. Folia samoprzylepna Perl Metal jest wodoodporna, ognioodporna, trudnopalna, antybakteryjna, wytrzymała, solidna i odporna na zarysowania. Jest również odporny na działanie kwasów takich jak etanol, sól, kawa, cola i sos sojowy. W razie potrzeby folię można wyczyścić miękką szmatką z odrobiną wody.