Folia na meble - drewnopodobna 1433

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1433

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Jako przyjazna dla środowiska alternatywa, folia samoprzylepna Teak beige w niczym nie ustępuje oryginałowi. Ma te same specjalne właściwości. Jest solidny, odporny na zarysowania i wytrzymały. Ponadto, jest nawet naprawdę nieskomplikowany w pielęgnacji, wodoodporny i ognioodporny. Te cechy pozwalają na stosowanie go w nietypowych środowiskach. Za pomocą folii samoprzylepnej Teak beige możesz nawet zafoliować swój kominek. Wszystkie folie zostały przebadane pod kątem właściwości ogniowych. Jeżeli Państwa kominek ma porowatą powierzchnię, należy ją najpierw pokryć podkładem klejącym, w przeciwnym razie folia meblowa nie będzie długo przylegać. Idealne powierzchnie do aplikacji są gładkie, równe i mają stabilną powierzchnię zewnętrzną. Folię samoprzylepną teak beige możesz zamontować samodzielnie i bez fachowej pomocy. Do każdego zamówienia automatycznie dołączany jest podstawowy zestaw narzędzi do montażu folii. Obejmuje to ostry nóż do cięcia i ściągaczkę. Więcej informacji na temat aplikacji folii meblowej znajdą Państwo w naszym dziale blog