Folia na meble - skóra 5121

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-5121

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Folia samoprzylepna leather look gładka skóra kremowa biała ma bardzo jasną tłoczoną strukturę. Dzięki matowej i kremowo-białej warstwie wierzchniej doskonale pasuje do subtelnych mebli, które mają w sobie to coś. Ten produkt jest reprodukcją. Nie używamy żadnych materiałów pochodzenia zwierzęcego ani szkodliwych dla środowiska. Aby prawidłowo określić ilość folii meblowej potrzebnej do realizacji projektu, należy najpierw prawidłowo zmierzyć powierzchnię, która ma być pokryta. Zalecamy dodanie około pięciu centymetrów z każdej strony. Daje to nieco większe pole manewru podczas montażu i pozwala na bezproblemowe składanie krawędzi. W zależności od Państwa życzenia, będziemy ciąć kawałki folii indywidualnie. Folia samoprzylepna leather look smooth leather cream white może być montowana na prawie wszystkich czystych, płaskich i twardych powierzchniach. Jest również wodoodporny, antybakteryjny, ognioodporny, trudnopalny, wytrzymały i bardzo łatwy do czyszczenia. Folię samoprzylepną należy stosować wyłącznie wewnątrz pomieszczeń. Folia skórzana nie jest przeznaczona do stosowania na ścianach zewnętrznych, meblach ogrodowych itp.