Folia na meble - drewnopodobna 1176

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1176

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Przewiewne, jasne pomieszczenia wyglądają przyjaźnie i harmonijnie. Aby stworzyć taki wizerunek pomieszczenia, pomoże Ci nasza samoprzylepna folia pine white. Dzięki kremowobiałej kolorystyce oraz delikatnym żłobieniom i drobnym żyłkom, folia meblowa w naturalny sposób rozluźnia. Czy to w kuchni, salonie czy łazience: folia samoprzylepna sosna biała jest uniwersalna. Nawet wilgotne i mokre środowisko, jak np. w łazience, nie ma wpływu na siłę klejenia folii. Ponieważ jest niezwykle wytrzymały i odporny. Dodatkowo jego powierzchnia jest pokryta powłoką, dzięki czemu jest hydrofobowa i antybakteryjna. Wykorzystaj wspaniałą folię samoprzylepną pine white do zafoliowania umywalki lub szafki łazienkowej. Na życzenie przycinamy poszczególne kawałki folii na indywidualny wymiar. Zawsze planuj trochę więcej przy zamawianiu folii. Pozwoli to na pewną swobodę podczas instalacji. Do każdego zamówienia folii automatycznie otrzymują Państwo nóż do cięcia i ściągaczkę.