Folia na meble - metal 6045

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-6045

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Powierzchnia folii metalowej silver fine jest gładka i lekko błyszcząca. Nie jest odblaskowy i nie jest lustrzany. Ze względu na szczególne właściwości tej folii meblowej, we wnętrzu można wprowadzić różnorodną stylistykę. Wodoodporna i odporna na wilgoć powłoka foliowa umożliwia łatwe czyszczenie bez konieczności przeprowadzania wysokich nakładów na konserwację. Specjalne substancje zawarte w folii zapobiegają osadzaniu się i namnażaniu zarazków, grzybów, bakterii i innych obcych substancji. Do tego dochodzą właściwości ognioodporne, które zostały certyfikowane zgodnie z normami przemysłowymi. Dzięki temu folia metalowa silver fine jest bardzo bezpieczna w różnych środowiskach. Idealna temperatura obróbki dla folii meblowych Windowfilms wynosi 20 do 25 stopni. Jednak nie powinno być zbyt zimno, w przeciwnym razie folie będą trudniejsze do zainstalowania. Aby ułatwić przewracanie narożników i krawędzi, można użyć ciepłego powietrza z suszarki do gorącego powietrza. Powoduje to krótkotrwałe zmiękczenie struktury folii meblowej i tym samym jej uelastycznienie. Na życzenie możemy przyciąć folię metalową srebrną, aby dopasować ją do Państwa potrzeb