• Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-4179

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Folia meblowa o błyszczącej powierzchni i średnim odcieniu brązu do brązu. W ten sposób rysują ją widoczne i namacalne rowki, które przypominają przypadkowo ułożone, grube pociągnięcia pędzla. To właśnie ta przypadkowość wzoru folii samoprzylepnej Spatex sprawia, że jest ona tak różnorodnym elementem wzornictwa. Folia może być nakładana na gładkie i dobrze oczyszczone powierzchnie. Możesz nim wyłożyć szafkę, zafoliować kuchnię lub zbudować ściankę działową. Przed naklejeniem folii należy usunąć folię nośną z tylnej strony. Po zamontowaniu folia uzyskuje swoją siłę klejenia już po kilku minutach. Odpowiedzialny jest za to specjalny klej akrylowy, który jest nie tylko samoprzylepny, ale również odporny na wilgoć. Do montażu potrzebujesz tylko kilku przyborów. Do każdego zamówienia dołączamy zestaw podstawowy do montażu. Obejmuje to ściągaczkę i ostry nóż do cięcia. Do przygotowania podłoży potrzebny jest środek czyszczący i odpowiedni sprzęt do czyszczenia.