• Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-4153

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Za pomocą folii dekoracyjnej slate black możesz zafoliować wiele mebli i w ten sposób na nowo urządzić całe pomieszczenia. Jego powierzchnia jest matowa i wykazuje ziarno w kolorze od antracytu do czerni. Jest on poprzecinany przypadkowymi żyłami, które można wyraźnie dostrzec. Dzięki nienachalnemu, ale różnorodnemu wzornictwu, folia meblowa daje nowoczesny efekt. Pasuje do różnych stylów wnętrz, a nawet może wspierać wspaniałą mieszankę stylów. Na dolnej stronie folii dekoracyjnej slate black znajduje się folia nośna. W każdym przypadku należy ją usunąć przed montażem, w przeciwnym razie folia nie będzie mogła przylegać do podłoża. Prawidłowo zamontowana folia uzyskuje swoją siłę klejenia po kilku minutach. Z tego powodu zalecamy, aby przy nakładaniu bardzo dużych kawałków folii lepiej usuwać folię nośną stopniowo, a nie od razu w całości. W ten sposób unika się sytuacji, w której folia przylega już do innych powierzchni