• Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-4149

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Minimalistyczny i nowoczesny - taki jest efekt folii samoprzylepnej cement szary firmy Windowfilms. Posiada wyraźnie zaznaczoną i naturalnie wyglądającą powierzchnię, która jest również wodoodporna i wolna od szkodliwych substancji. Warstwa klejąca składa się z samoprzylepnego kleju akrylowego. Już po kilku minutach uzyskuje ona siłę klejenia i jest odporna na wilgoć. Cementowo-szara folia samoprzylepna jest odporna na działanie kwasów takich jak sól, etanol, kawa i cola do 48 godzin. W zakresie czyszczenia i pielęgnacji nie trzeba przestrzegać żadnych specjalnych zaleceń. Ważne jest tylko, aby nie używać narzędzi czyszczących o ostrych krawędziach lub zbyt szorstkich. W przeciwnym razie może dojść do uszkodzenia wierzchniej warstwy folii. Aby określić wymaganą ilość folii meblowej, należy uprzednio zmierzyć odpowiednią powierzchnię. Aby zapewnić płynne przejście folii, zalecamy również dodanie około pięciu centymetrów więcej folii z każdej strony. Daje to nieco większe pole manewru podczas montażu i pozwala na lepsze zagięcie szarej folii samoprzylepnej na krawędziach.