• Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-4134

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Chcesz zafoliować swoje stare fronty kuchenne i wciąż szukasz odpowiedniej folii kuchennej? Naturalna folia samoprzylepna Cement jasnoszara firmy Windowfilms ma autentyczną, matową powierzchnię, która nie tylko pokazuje wyraźnie wyczuwalną strukturę cementu, ale także posiada idealne właściwości. Wytłoczona warstwa ochronna sprawia, że folia kamienna jest odporna na wodę, bakterie, grzyby, zarazki, ogień, ciepło i kwasy takie jak kawa, cola, sos sojowy i wino. Nasza folia samoprzylepna cementowa jasnoszara może być montowana samodzielnie bez pomocy fachowca. W razie potrzeby można ją w każdej chwili usunąć bez pozostawiania śladów, jeśli została zamontowana na optymalnej powierzchni. Zwykłe zanieczyszczenia powstałe podczas prac kuchennych można łatwo usunąć z folii. Specjalne środki czyszczące nie są konieczne. Aby uzyskać dobry efekt czyszczenia, wystarczy wilgotna i miękka ściereczka. Nasze folie meblowe można zamawiać na metry lub docinać na wymiar. Na życzenie przycinamy kawałki folii indywidualnie według Państwa wymiarów.