• Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-4101

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Nasza folia meblowa w kolorze ceglastej szarości urozmaici i doda przytulności Twoim pomieszczeniom. Wykonana z pięciu różnych cienkich warstw, jej powierzchnia urzeka wyjątkową i wyczuwalną strukturą oraz doskonałymi właściwościami. Jest odporny na wodę, bakterie, ogień i kwasy takie jak etanol i sól. W przeciwieństwie do oryginalnej cegły, folię kamienną można szybko wyczyścić i łatwo wytrzeć. Wystarczy odrobina wody i miękka ściereczka do czyszczenia, aby uzyskać bardzo dobre efekty czyszczenia. Specjalne środki czyszczące nie są konieczne. Przed montażem rewitalizowane powierzchnie muszą być bardzo dobrze oczyszczone, aby zapewnić optymalną przyczepność. Aby uniknąć późniejszych nieestetycznych plam, zalecamy usunięcie uporczywych zabrudzeń za pomocą szpachelki i odpowiednie naprawienie dziur lub wgnieceń. Film meblowy ceglasty szary działa szczególnie dobrze na ścianach i podkreśla przytulny styl wiejski. W razie potrzeby folię kamienną można usunąć ze ściany za jednym razem.