Folia na meble - kamień 4091

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-4091

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Nasza folia samoprzylepna w kolorze czerwonej cegły emanuje nowoczesnym urokiem, zgodnie z trendem industrialnego wyposażenia wnętrz. Na Twojej powierzchni znajduje się wiele pojedynczych klinkierów, które, podobnie jak ich oryginały, mają różne poziomy kolorów. Pomiędzy nimi znajdują się szczegółowe szare fugi. Na cegłach są nawet małe dziurki i delikatne pęknięcia optycznie i haptycznie wkomponowane, aby film wyglądał jeszcze bardziej realistycznie. W połączeniu z obiektami wykonanymi z metalu, można uzupełnić projekt filmu w stylu. Nasze folie meblowe przylegają do wielu dobrze oczyszczonych, płaskich, sztywnych i nieporowatych powierzchni. Jeśli chcesz, możesz również użyć folii jako folii ściennej i imitować ścianę z cegły, jak to ma miejsce w wielu współczesnych loftach. Aby ułatwić naklejanie folii na ścianę, zalecamy montaż w parach i naklejanie wszystkich pasów folii jeden po drugim. Zaletą folii samoprzylepnej goat stone red w porównaniu z tradycyjną tapetą jest to, że folię można usunąć w każdej chwili i bez pozostałości, za jednym razem.